Spirit Bistro & Café

Věříme ve vyváženou výživu stejně, jako věříme v používání pouze těch nejlepších ingrediencí k přípravě skvělých jídel. Naše produkty jsou ryzí po všech stránkách. Zdraví nikdy nechutnalo tak dobře.

 

Zjistit více
Our Spirit Space Studio

Face Spa Workouts

Naši trenéři sestavili širokou škálu zpevňujících a tvarujících cvičení, která jsou navržena k procvičování více než 40 obličejových svalů. Výsledky jsou zesílené vysoce účinnou pleťovou kosmetikou a neinvazivními technologiemi.

Zjistit více

Shop

Díky našemu exkluzivnímu výběru knih o józe, životním stylu, stravování, meditaci, dýchání a kreativním bytí se budete cítit skvěle uvnitř i navenek. Objevte naši vlastní selekci bylinných produktů, které pomohou zahojit vaše tělo i mysl.

Zjistit více

Prostor & Catering

V souladu s naším jogínským přesvědčením usilujeme o to vytvořit krásné, příjemné a laskavé prostředí, kam se můžete přijít alespoň na chvíli ukrýt před hektických shonem města, ve kterém žijeme. Skutečné útočiště v každém slova smyslu!

Zjistit více

Naše vize
& filozofie

JuiceMeBaby & Spirit Space nabízí místo, které je zasvěcené péči o vás a vytvoření prostoru, kde se každý může cítit jako doma.

Vytvořili jsme prostředí, kde se nachází zdravé lahůdkářství (deli), obchod, face spa a studio, a které je zaměřené na rozvíjení šťastného a zdravého života každého jednotlivce: mužů, žen, batolat, dětí, teenagerů i seniorů. V našem „JuiceMeBaby“ studiu a „Spirit Space“  jógovém prostoru je vítán každý.